Kom og mød ligesindede. Vi mødes en gang om måneden.
Vi mødes på Café Vivaldi i København, lige overfor Tivolis hovedindgang.
Da det er et offentligt sted så forventes du at opføre dig og gå klædt så det ikke støder nogen. Dvs ingen åbenlys fetich.
Det koster dig kun det du køber at spise / drikke. Så husk at støtte caféen så de fortsat har lyst til at have besøg af os.
Du behøves ikke tilmelde dig - men gør det gerne så vi er lidt forberedt på hvor mange der kommer og for at vise andre at vi er mange. Der plejer at komme 18-20 forbi i løbet af de 4 timer, selvom vi et par gange har været endnu flere.
Se flere detaljer på https://munch.ageplay.dk/information/itemlist/category/99-munch-og-andre-arrangementer
Eller spørg Babylai
Hej og hjertelig velkommen til Ageplay.dk. Sitet er for alle der leger med rollespil med alderen som parameter eller har lyst til bleer - uanset om du er en sød eller uartig skolepige, en vanskelig teenager eller et lille barn der stadig bruger ble.
Selv om du endnu ikke er parat til at oprette en profil så er der masser af ting du kan se på her. Og der kommer mere til.
Har du brug for hjælp eller har du spørgsmål så kom på chatten - vi bider ikke :)
Hvis du logger på har du, udover ovenstående, adgang til profiler, billeder, specialgrupper (hvis du er over 18) samt forum.
Det er gratis at oprette en profil, vi beder kun om 2 ting:
På Admingruppens vegne
"Babylai" - Nikolaj